Vždy je vhodné chovatele navštívit ještě před tím, než si nové štěně povezete domů. Budete mít jistotu, že pochází z dobrého prostředí a je mu poskytována dostatečná péče. Nikdy štěně nepřebírejte na podezřelých místech jako je parkoviště u obchodního centra, zastávka autobusu, park a jiná veřejná místa. Vždy žádejte písemnou smlouvu.

Štěně by mělo jít k novému majiteli nejdříve ve věku 50 dnů ( 7 týdnů). V té době má mít za sebou první očkování a má být 3x odčerveno. Chovatel novému majiteli dá očkovací průkaz, kde bude očkování zaznamenáno i s termínem další vakcinace.

Štěně musí být již čipované- číslo s datem aplikace čipu je uvedeno v očkovacím průkazu! Podle zákona o veterinární péči platí, že čip se aplikuje podkožně štěňatům nejpozději do půl roku života anebo před odchodem k novému majiteli.  

Zeptejte se chovatele na způsob krmení štěňat- čím a jak často krmí. Je potřeba si uvědomit, že přesun od matky, nové prostředí a nový majitel jsou pro štěně stresující záležitostí a původní krmení, které mělo u chovatele je tak to jediné, co si do nového domova odnese. Pokud se rozhodnete pro jiné krmení, je důležité tuto změnu dělat pozvolna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
to buy 1:1 richardmillereplica.is in online shop. if you plan buying a high quality patekphilippe you need to know detailed aspects written down by watch professionals like james. reddit perfect watches is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. rolex swiss https://www.youngsexdoll.com gets a suitable balance of straight line and arc of rigorous structure. this is an online replica watch store to buy quality reallydiamond.