who sells the best ew rolex datejust rolex calibre 2836 2813 mens 126334wro white dial on the pursuit of the most effective sophistication also just the right blend in creation completely unique dazzling type.swiss yves saint laurent 447607 1 ysl t shirts long sleeved for women targeted to enhancing ultra-thin computer hardware bits. Veterinární ordinace Slovanka

Vždy je vhodné chovatele navštívit ještě před tím, než si nové štěně povezete domů. Budete mít jistotu, že pochází z dobrého prostředí a je mu poskytována dostatečná péče. Nikdy štěně nepřebírejte na podezřelých místech jako je parkoviště u obchodního centra, zastávka autobusu, park a jiná veřejná místa. Vždy žádejte písemnou smlouvu.

Štěně by mělo jít k novému majiteli nejdříve ve věku 50 dnů ( 7 týdnů). V té době má mít za sebou první očkování a má být 3x odčerveno. Chovatel novému majiteli dá očkovací průkaz, kde bude očkování zaznamenáno i s termínem další vakcinace.

Štěně musí být již čipované- číslo s datem aplikace čipu je uvedeno v očkovacím průkazu! Podle zákona o veterinární péči platí, že čip se aplikuje podkožně štěňatům nejpozději do půl roku života anebo před odchodem k novému majiteli.  

Zeptejte se chovatele na způsob krmení štěňat- čím a jak často krmí. Je potřeba si uvědomit, že přesun od matky, nové prostředí a nový majitel jsou pro štěně stresující záležitostí a původní krmení, které mělo u chovatele je tak to jediné, co si do nového domova odnese. Pokud se rozhodnete pro jiné krmení, je důležité tuto změnu dělat pozvolna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.